En güzel bebekler geliyor!

2014/07/19 Kadınsal Mevzular,Moda damladogan

Hepsinin kaşı gözü ayrı güzel, hepsi birbirinden çekici, hepsi birbirinden yetenekli. Şov dünyasının en güzel kadınları bu aralar bebek bekliyor. Anlaşılan bize de uzaktan magazin dergilerine bakıp iç geçirmek düşecek. Hazır olun, dünyanın en güzel bebekleri yolda!


Scarlett Johansson’ın karnı büyüdü

Dünyanın en seksi kadınlarından biri: Scarlett Johansson. Geçen hafta çok kıskanç bir sevgili olduğunu itiraf ettiği röportajıyla gündemdeydi. 29 yaşındaki ABD’li oyuncu geçen yıl Fransız reklamcı ve gazeteci Romain Duraic ile nişanlandığını duyurmuştu. Çift ilk çocuklarını önümüzdeki ay kucaklarına almaya hazırlanıyor. Bugüne kadar katıldığı davetlerde seksapalitesinden hiç ödün vermedi. Üstelik giydiği kıyafetlerle de itinayla gizledi karnını. İlk kez haftasonu New York’ta çekilen bir fotoğrafla görüntülendi karnı.

 

Mila Kunis suda doğum yapacak

Son dönemin en gözde çiftlerinden: Mila Kunis ve Ashton Kutcher. 30 yaşındaki Kunis defalarca en çekici kadın seçildi. Hep verdiği birbirinden seksi pozlarıyla konuşuldu. Ancak hamileliği öğrenildiğinden bu yana hep spor kıyafetlerle görüntülendi. Doğum ile ilgili kararları da çok konuşuldu. Verdiği bir röportajda doğum sırasında nişanlısı Ashton Kutcher’ın “vajinamın parçalanışını görmesini istemiyorum” ifadesiyle magazin basının gündemine oturdu. Son olarak bir arkadaşı Kunis’in suda doğum yapmak istediğini açıkladı.

 

 

Rachel Bilson büyüdü anne oluyor

 

32 yaşındaki Rachel Bilson… Hayatımıza The O.C’nin Summer karakteri olarak girdi. O gençlik dizisindeki kız büyüdü bugünlerde anne olmak için gün sayıyor. Star Wars’un Anakin Skywalker’ı Hayden Christensen ile nişanlanmıştı 2008’de. Bilson oldum olası Hollywood’daki en şık ünlülerden biri olarak gösteriliyor. O ‘vintage’ tarzından ödün vermiyor hamileliği sırasında da. Şu sıralar Barbados’taki tatilinden yeni döndü. Bol bol bikinili pozları yansıdı o tatilden basına. Tabii 5 aylık hamile olmasına rağmen fit vücuduyla herkesi kıskandırdı.

 

Christina Aguilera aldığı 22 kiloyu unutmadı

 

Yine yaşlandığımızı hissettiren hamileliklerden. Çocukluğumuzda Disney Channel’da Mickey Mouse Club ile ünlenen Christina Aguilera. 33 yaşındaki ünlü şarkıcının Jordan Bratman ile evliliğinden 6 yaşında bir oğlu var. Hâlâ o hamileliği sırasında verdiği çıplak pozlarla gündemde. Şubat ayında sevgilisi Matt Rutler’la nişanlandığını, bir hafta sonra da 2. çocuğuna hamile olduğunu duyurdu. Hamileliğinin son haftalarında olan Aguilera geçen hamileliğinde aldığı 22 kilo yüzünden çok eleştirilmişti. Bu kez daha dikkatliydi. Hamileliği boyunca sahnede yine seksi kıyafetleriyle gönülleri fethetti.

 

Eva Mendes, X-ray’den geçmedi

 

Defalarca reddetti ancak dedikodu sürüyor. ‘The Notebook’ filminin romantik yakışıklısı Ryan Gosling ile 3 yıldır birlikte olan Eva Mendes’in 7 aylık hamile olduğu iddia ediliyor. En son Mart ayında görüntü vermişti. Kat kat sarıldığı paltosuyla karnını gizliyordu. Bu yüzden de hiç bir zaman emin olunamadı. Geçen hafta tatilden dönen Mendes Los Angeles havaalanında metal dedektörlerden geçmek yerine yandan geçince dedikodular iyice ayyuka çıktı. Mendes’in evlenmek istediği, Gosling’in ise ‘hazır hissetmediği’ gerekçesiyle bunu reddettiği konuşuluyor. Dedikodulara göre ikili bu yüzden sık sık karşı karşıya geliyor.

 

Amber Heard lezbiyen değilim, kız arkadaşım var demişti

 

28 yaşındaki ABD’li aktris ve manken ve Amber Heard… 2008’de lezbiyen olmadığını ama kız arkadaşı olduğunu duyurmuştu. O ilişkisi 3 yıl sürdü. 2012’deyse yine gençliğimize Karayip Korsanları filmindeki Kaptan Jack Sparrow karakteriyle damgasını vuran Johnny Depp ile ilişki yaşamaya başladı. Aralık 2013’te nişanlanan çift kısa süre sonra da Heard’ün hamile olduğunu açıkladı… Heard son sürat davetlere katılmaya devam ediyor. Daha karnı belli değil. Bu Depp’in 3. çocuğu olacak.

, ,

Yorumlarınız benim için çok önemli...